Ceļojumi visā Baltijas valstīs, Eiropā, NVS valstīs.


 

NGU SIA (Licence PS-01870, Eiropas Kopienas atļauja EP-00917, PVN Reģistrācijas Nr. LV40003371309) noma ērti autobusi, apkalpo korporatīvās ballītes, skolas ekskursijas, kāzas, bēres. 

 

Mēs sniedzam pakalpojumus, lai piegādātu darbiniekus uz vai no darbavietiem (Latvija, Lietuva, Igaunija). NGU SIA piedāvā Jūsu uzņēmuma darbinieku pārvadāšanu uz noliktavām un veikaliem ar komfortabliem autobusiem. Katru rītu, ievērojot Jūsu uzņēmuma darba grafiku, mēs esam gatavi savākt darbiniekus dažādos Rīgas rajonos un piepilsētas teritorijās, atvest viņus līdz darba vietai (noliktavas vai veikali), un vakarā aizvest atpakaļ. Kā arī varam atvest un aizvest Jūsu darbiniekus no Rīgas rajona pilsētām. Mūsu rīcībā ir autobusi Neoplan, Setra, ISUZU, IVECO, ar kuriem var pārvadāt no 18 līdz 56 pasažieriem (sēdvietas).

Kā arī mēs varam sastādīt un saskaņot ikdienas autobusu kustības precīzus maršrutus, norādot pieturvietas un pienākšan as precīzu laiku. Organizējam kravu transportēšanu ar autotransportu Eiropas, Skandināvijas, Krievijas un NVS valstu teritorijā. Piedāvājam saviem klientiem pilnu loģistikas servisu, nodrošinot laicīgu un korektu piegādi “no nosūtītāja durvīm līdz pasūtītāja durvīm”. Necenšamies paši izpildīt visu darbu apjomu mūsu klientiem: tos pakalpojumus, kurus nepiedāvājam paši, pasūtām pie pārbaudītiem partneriem, kuri profesionāli strādā noteiktās šaurās loģistikas sfērās. Mūsu speciālisti piemeklēs optimālus pārvadājumu maršrutus, kas apmierina klientus gan piegādes izmaksu un termiņu, gan kravas drošības ziņā. Pastāvīgie mobilie sakari ar vadītāju un automašīnas GPS-sekošana ļauj informēt klientu par viņa kravas atrašanās vietu reālā laika režīmā.

  • Muitošana: Piedāvājam pilnu kravu muitošanu ES teritorijā. Esam sertificēti speciālisti šajā jomā. Kamēr krava nav atstājusi Eiropas Savienības teritoriju un nav iebraukusi Krievijas Federācijas teritorijā, importētājs var izlabot nepilnības dokumentos, lai turpmāk izvairītos no problēmām, šķērsojot robežu un veicot muitošanu. Dažkārt ir situācijas, kad klients vēlas veikt iepriekšēju kravas apskati, pirms mašīna šķērso valsts robežu. Mēs varam piedāvāt veikt šādu operāciju, nofotografēt un nosvērt preču partiju – pilnīgi vai daļēji. Tas ļauj atklāt un likvidēt kļūdas dokumentos un izvairīties no konfliktsituācijām muitošanas laikā pie kravas saņēmēja, kas palīdzēs klientam ietaupīt laiku un naudu.
  • Kravu glabāšana: Piedāvājam iespēju glabāt un pārkraut kravas muitas noliktavās.