IT drošības, datu pārraides, interneta un datu centra pakalpojumi jūsu biznesa nodrošināšanai ar mūsdienīgiem un kvalitatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem.

Nomājiet serverus vai iegādājaties tos un izvietojiet mūsu sertificētajos datu centros!


Izmantojiet kādu no NGU risinājumiem, lai uzņēmumā, mācību iestādē vai pašvaldībā nodrošinātu saviem darbiniekiem iespēju strādāt attālināti

 

Uzņēmumiem, kuru biznesa nepārtrauktība un reputācija ir tiešā mērā saistīta ar IT sistēmām, NGU spēj piedāvāt gan drošības, gan veiktspējas risinājumus. Mēs piedāvājam interneta pieslēgumus, kuriem nav ierobežojumu attiecībā uz pārraidāmās informācijas apjomu, kā arī nodrošinām vienādu ātrumu Latvijas un starptautiskajai datu plūsmai.

Ātra un droša datu pārraide ir neatņemama sastāvdaļa nākotnes uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā, nodrošinot attālinātu darbu ar uzņēmuma resursiem un drošu informācijas apmaiņu.

IP telefonija, izmantojot VoIP (Voice over Internet Protocol), nodrošina uzņēmumiem individuālu telefonijas risinājumu, neprasot lielas investīcijas pakalpojuma ierīkošanai.

Izmantojot serveru klasteru risinājumu, iegūstiet lielāku apstrādes jaudu palielinātas veiktspējas un pieejamības nodrošināšanai. Pievienojiet dažādas papildus opcijas drošības līmeņa palielināšanai un uzticiet tīkla un serveru administrēšanu mūsu ekspertiem, lai atvieglotu iestatīšanu, palielinātu drošību un darbības efektivitāti.

Izmantojiet IT iekārtu nomu dažādām vajadzībām, piemēram, mājas lapas izvietošanai, datu bāzei, lietojumiem, datu glabāšanai vai rezerves datu kopēšanai. Turklāt, ja nepieciešams risinājums liela trafika slodzei un kritisku datu apstrādei – izvēlieties serveru klasterus!

Izdalīto serveru nomas papildu ieguvumi:

  • nedalīta un bezlimita Interneta pieeja (100 Mb/s)
  • uzlabota veikstpēja
  • pilna kontrole
  • vairākas tīmekļa vietnes un lietojumi vienā serverī
  • pielāgotu un specializētu programmu instalēšana
  • bezmaksas IPv4/IPv6 adrese
  • neierobežots trafiks
  • atbalsts 24/7
  • attālināta pieeja konsolei
  • elastīgas serveru konfigurācijas ar HDD un SSD cieto disku iespējām

 

NGU izdalītie serveri ļauj izvēlēties jebkuru operētājsistēmu un programmnodrošinājumu, turklāt NGU eksperti parūpēsies par ātru servera ierīkošanu. Mūsu noliktavā ir liels skaits dažādu serveru, kas ļauj nodrošināt dažādas to komponenšu kombinācijas. Izvēlieties HP, DELL un citu piegādātāju IT iekārtas no NGU piedāvājuma un papildiniet tās ar citām opcijām, piemēram, rezerves kopēšanu, aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem. Pilnībā pielāgota IT infrastruktūra sekmēs augstu drošības līmeni, ielādes ātrumu Jūsu izvietotajām lietojumprogrammām un tīmekļa vietnēm.